O nás

Na začátku naší cesty k internetové platformě Sefirka.cz stála láska k přírodě, která je stále ještě přírodou. Byla to právě panensky čistá příroda Jeseníků, kouzelného koutu naší republiky, která v nás podnítila zájem o péči o člověka z rukou přírody. Věříme, že právě díky čisté přírodě může být člověk nejen krásnější, ale může také významným způsobem posílit své zdraví.

S touto filozofií jsme začali oslovovat výrobce i dovozce přírodní kosmetiky z celého světa, kteří nás zaujali svou nabídkou a přístupem. Postupně se nám dařilo rozšiřovat naše portfolio o další a další výrobky z řad přírodní kosmetiky i produktů ekologického zemědělství.

Naše cíle ovšem směřují ještě dál. Kromě uživatelsky přívětivého a spolehlivého dodavatele přípravků pro posílení vaší krásy a zdraví se chceme stát místem pro setkávání jedinců podobného smýšlení. Jsme přesvědčeni, že čím více lidí se naučí vnímat moudrost přírody i vlastního těla, tím prázdnější mohou být ordinace lékařů.

Proč u nás nakupovat

  • Značková kosmetika, dermatologicky testována
  • Denně aktualizovaná nabídka
  • Každý týden nová nabídka kosmetiky
  • Rychlé vyřízení objednávky

Internetový obchod SEFIRKA SHOP - E-Shop s kosmetikou vznikl v září 2014 jako společnost podnikatelů fyzických osob (dříve sdružení podnikatelů fyzických osob). Majitelem internetového obchodu je MgrJiří Viterna.

 Jiří Viterna 

  • majitel, péče o zákazníky, marketing, komunikace s dodavateli, doprava
  • kontakt: tel. 723 832 301, e-mail: info@sefirka.cz, jiriviterna@gmail.com

      


Žádný produkt

Určitě Doručení
0 Kč Celkem

Objednat