Najpredávanejšie

Pro MASÁŽE 

 • 261 Kč Skladom
  Přírodní masážní olej s konopným olejem a se solí z Mrtvého moře od firmy Botanico je určený k relaxační masáži při stresu a vyčerpání. Vyznačuje se svými desinfekčními i regeneračními účinky a podporuje hojení drobných ran a popálenin. Extrakt z konopí a sůl z Mrtvého moře udržují pleť vláčnou, pevnou a zajišťují pleti dostatečný přísun vitamínů a minerálů.
 • 261 Kč Skladom
  Sportovní masážní olej s rozmarýnem, borovicí, mátou, citrónem a pomerančem od firmy Botanico je speciálně určen pro sportovce. Působí při zvýšené fyzické zátěži k urychlení regenerace a rekonvalescence, při nejrůznějších zhmožděninách či namožení svalů. Ideální pro celkovou masáž pro uvolnění svalů. 
 • 261 Kč Skladom
  Přírodní masážní olej s čokoládou od firmy Botanico je určen pro relaxační a povzbuzující masáž. Olej Vaši pokožku zvlhčuje a vyživuje. Čokoláda obsahuje více než 400 vitamínů a minerálních látek, které blahodárně působí na celé tělo. Olej také zbavuje pleť jemných vrásek, povzbuzuje mozkovou činnost, zlepšuje náladu a odstraňuje deprese i stres. 
 • 261 Kč Skladom
  Přírodní masážní olej s medem od firmy Botanico je vhodný zejména k detoxikační a regenerační masáži. Masáž prováděná tímto olejem celkově zlepšuje stav organismu, odstraňuje toxiny z těla a projevy stresu. Med má vynikající detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné škodliviny. Ideální pro harmonizaci organismu po celý den. 
 • 261 Kč Skladom
  Stimulační masážní olej od firmy Botanico je speciálně určený pro povzbuzení smyslů a celkovou relaxaci. Látky jako je máta, rozmarýn a jalovec mají vynikající regenerační a energizující účinky na organismus. Přispívají k harmonizaci organismu po celý den. Tento masážní olej je vhodný při fyzickém i psychickém vyčerpání. 
 • 261 Kč Skladom
  Orientální masážní olej s kardamomem od firmy Botanico je vhodný zejména k relaxační masáži při stresu, vyčerpání a k celkovému zklidnění organismu. Na Vaší pokožce vytvoří jemnou vrstvu, která důkladně pečuje o Vaši pleť. Jasmín, pomeranč a přírodní látky obsažené v oleji pokožku vyživují, zvláčňují a zanechávají ji hedvábně jemnou.  
 • 261 Kč Skladom
  Indiferentní masážní olej od firmy Botanico je vhodný pro jakýkoli typ masáže nebo k přípravě individuální masážní kompozice. Neutrální vůně bez barviv a konzervačních látek zamezuje podráždění. Používejte pro jakýkoli typ masáže nebo jako základ masážních kompozic. 
 • 261 Kč Skladom
  Chladivý masážní olej s mentolem od firmy Botanico je vhodný zejména pro namožené svaly. Mentol obsažený v oleji přispívá ke zmírnění svalové bolesti a k celkovému osvěžení organismu. Chladivý olej je ideální použít po fyzické zátěži pro uvolnění namožených svalů a celkové relaxaci. 
 • 261 Kč Skladom
  Hřejivý masážní olej s kafrem od firmy Botanico je určený při obtížích s krční, hrudní či bederní páteří, při namožení nebo svalové únavě. Vaše pokožka kafr velmi rychle vstřebává a tím se vyvolá lehce hřejivý pocit. Působí antisepticky a jako mírné lokální anestetikum. Hřejivý masážní olej je ideální použít pro prohřátí a uvolnění celého těla. 
 • 261 Kč Skladom
  Antirevmatický masážní olej s kafrem od firmy Botanico je vhodný zejména při revmatismu, svalových a kloubních bolestech či nejrůznějších zhmožděninách. Dále obsahuje látky jakou jsou rozmarýn, jalovec, eukalyptus, konopí a měsíček, které pomáhají při léčbě zánětů, urychluje hojení ran, regeneraci a tlumí bolest. Ideální je k masáži namožených partií...

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0 Kč Celkom

Objednať