Najpredávanejšie

Pro RADOST Z DÁRKU 

 • 330 Kč Skladom
  Potěšte své blízké s dárkovým setem se sprchovým gelem, šamponem na vlasy, glycerínovým mýdlem a koupelovou koulí značky BOTANICO oliva. Balení dokáže proměnit každou koupelnu v příjemné lázně. Dodáváme v malé papírové krabičce.
 • 330 Kč Skladom
  Potěšte svého partnera s dárkovým setem se sprchovým gelem, šamponem na vlasy, glycerínovým mýdlem a koupelovou koulí značky BOTANICO Růže. Balení dokáže proměnit každou koupelnu v příjemné lázně. Dodáváme v malé papírové krabičce.
 • 330 Kč Skladom
  Nechte se hýčkat s dárkovým setem se sprchovým gelem, šamponem na vlasy, glycerínovým mýdlem a koupelovou koulí značky BOTANICO Mrtvé moře. Balení dokáže proměnit každou koupelnu v příjemné lázně. Dodáváme v malé papírové krabičce.
 • 330 Kč Skladom
  Potěšte své blízké s dárkovým setem se sprchovým gelem, šamponem na vlasy, glycerínovým mýdlem a koupelovou koulí značky BOTANICO Verbena. Balení dokáže proměnit každou koupelnu v příjemné lázně. Dodáváme v malé papírové krabičce.
 • 330 Kč Skladom
  Nechte se hýčkat s dárkovým setem se sprchovým gelem, šamponem na vlasy, glycerínovým mýdlem a koupelovou koulí značky BOTANICO Konopí. Balení dokáže proměnit každou koupelnu v příjemné lázně. Dodáváme v malé papírové krabičce.

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0 Kč Celkom

Objednať