Najpredávanejšie

Značka BOTANICO

Firma Botanico byla založena v r.1998 jako rodinná manufaktura. Vyrábí přírodní produkty-byliny, čaje, koření, oleje s kořením, medové výrobky, přírodní kosmetiku, výrobky se solí z Mrtvého moře apod.


Klade se maximální důraz na výběr kvalitních surovin, rukodělné provedení a design. Rozvíjí se výroba vlastních obchodních značek a zároveň již od minimálního množství ks se provádí zakázková výroba, případně vývoj značek privátních.


Výrobky Botanico obsahují přírodní látky s příznivými účinky na lidskou pokožku.


Samozřejmě, že každý výrobek musí splňovat určité vlastnosti dané legislativou, které např. nutí k užití konzervačních látek v kosmetickém prostředku-tj. mimochodem i v zájmu spotřebitele z hlediska bezpečného užívaní výrobku v době stanovené dobou spotřeby.


V takových případech se výrobci drží zásad méně je více a snaží se maximálně o to, aby měl výrobek hypoalergení složení, neužívají nadbytečné množství látek, které nezvyšují účinnost a kvalitu výrobku (např. nadměrné množství konzervačních látek v konzervačním systému) - to zajišťuje minimální dráždění pokožky a dobrou snášenlivost především u přecitlivělých (alergických) osob.

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0 Kč Celkom

Objednať