Najpredávanejšie

Najpredávanješie produkty

 • 40 Kč Skladom
  Relaxační koupelová přísada s vůní konopí od firmy Botanico příznivě působí na pokožku. Vaše pokožka zůstane nádherně hebká a vláčná díky obsaženému konopnému oleji. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje. Hmotnost 70 g. 
 • 40 Kč Skladom
  Relaxační koupelová přísada s vůní svařeného vína a s obsahem kyseliny citrónové od firmy Botanico působí mírně dezinfekčně, což je velice příznivé u zánětlivých onemocnění kůže. Vaše pokožka bude regenerovaná a hydratovaná. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje. Hmotnost 70 g. 
 • 1 Review
  40 Kč Skladom
  Relaxační koupelová přísada s vůní piva a s obsahem kyseliny citrónové od firmy Botanico působí mírně dezinfekčně, což je velice příznivé u zánětlivých onemocnění kůže. Vaše pokožka bude regenerovaná a hydratovaná. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje. Hmotnost 70 g. 
 • 40 Kč Skladom
  Relaxační koupelová přísada se solí z Mrtvého moře od firmy Botanico působí příznivě na pokožku celého těla. Vaše pokožka bude regenerovaná, hydratovaná a uvolněná. Sůl kůži vyživuje, uklidňuje a má hojivé účinky. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje. Hmotnost 70 g. 
 • 40 Kč Skladom
  Relaxační koupelová přísada s vůní levandule od firmy Botanico má hojivé, uklidňující a uvolňující účinky. Vaše pokožka bude regenerovaná, hydratovaná a uvolněná.  Také zmírňuje silné emoce, nervové napětí, pomáhá i při nespavosti a bolestech hlavy. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje....
 • 261 Kč Skladom
  Přírodní masážní olej s konopným olejem a se solí z Mrtvého moře od firmy Botanico je určený k relaxační masáži při stresu a vyčerpání. Vyznačuje se svými desinfekčními i regeneračními účinky a podporuje hojení drobných ran a popálenin. Extrakt z konopí a sůl z Mrtvého moře udržují pleť vláčnou, pevnou a zajišťují pleti dostatečný přísun vitamínů a minerálů.
 • 40 Kč Skladom
  Relaxační koupelová přísada s vůní meduňky a s obsahem kyseliny citrónové od firmy Botanico působí mírně dezinfekčně, což je velice příznivé u zánětlivých onemocnění kůže. Vaše pokožka bude regenerovaná a hydratovaná. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje. Hmotnost 70 g. 
 • 40 Kč Skladom
  Relaxační koupelová přísada s olivovým olejem od firmy Botanico zajišťuje potřebnou výživu Vaší pokožky. Vaše pokožka bude hydratovaná, svěží a pevnější. Výtažek z oliv podporuje tvorbu kolagenu, urychluje látkovou výměnu v buňkách a zpevňuje pokožku. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického...
 • 40 Kč Skladom
  Relaxační koupelová přísada s vůní jasmínu a s obsahem kyseliny citrónové od firmy Botanico působí mírně dezinfekčně, což je velice příznivé u zánětlivých onemocnění kůže. Vaše pokožka bude regenerovaná a hydratovaná. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje. Hmotnost 70 g. 

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0 Kč Celkom

Objednať